8 oktober 2025

Een kijkje op ons laboratorium

Op woensdag 5 november openen wij de deuren van ons laboratorium en nodigen wij u en uw collega’s van harte uit voor een inspirerende en informatieve rondleiding bij RHMDC.

Programma

  • 18:45 – 19:00 uur: Inloop
    Ontvangst met koffie en thee.
  • 19:00 uur: Presentatie
    “Patiënt self sampling: huidige stand van zaken én de toekomst”
    door Dennis Poland
    Dennis Poland vertelt over de ontwikkeling van patiënt self sampling: van waar we nu staan tot de veelbelovende mogelijkheden die deze innovatieve werkwijze in de toekomst biedt.
  • 19:30 – 20:30 uur: Rondleidingen
    Tijdens de rondleidingen ontdekt u de verschillende onderdelen van ons laboratorium:
    • Centraal Ontvangst (CO): het punt waar alle lichaamsmaterialen van onze locaties door heel Nederland binnenkomen en worden verwerkt.
    • Klinische Chemie (KC): bekijk onze nieuwe labstraat! De geavanceerde apparatuur van Abbott stelt ons in staat om routinematige en tijdrovende handelingen te automatiseren, wat de werklast voor onze analisten aanzienlijk verlicht.
    • Kantine: hier vindt u diverse informatiestands over het oproepsysteem, venapunctietraining en het nieuwe POCT-apparaat. Bovendien ontvangt u na afloop een leuke goodybag!
  • 20:30 uur: Afsluiting
    Einde van een inspirerende en gezellige avond bij RHMDC.

Aanmelden kan tot 22 oktober via de onderstaande button.
Kom langs, ontdek onze werkomgeving en maak persoonlijk kennis met RHMDC!

Let op, voor dit onderzoek moet u een afspraak maken. Dit doet u via onderstaand nummer:

Vergeet deze items niet mee te nemen naar uw afspraak! *Meer informatie