Uw contactpersonen

Per regio hebben wij een Relatiebeheerder Diagnostiek. U kunt contact opnemen met uw Relatiebeheerder Diagnostiek voor al uw vragen. Hierbij kunt u denken aan vragen op het gebied van Logistiek, service, dienstenpakket, beschikbare materialen, etc.

Indien u een probleem heeft, dan horen wij dit graag. We lossen het graag voor u op.

Klant Contact Centrum

Heeft u een algemene vraag of wilt u een uitslag weten? Neem dan contact op met ons Klant Contact Centrum. Wij zijn van 08:00 tot 17:00 uur bereikbaar.

Vakspecialisten

Log in om de telefoonnummers van de vakspecialisten te bekijken

Regiosupport

Weet u niet wie uw Relatiebeheerder Diagnostiek is? Neem dan per mail contact op ons op of bel het Klant Contact Centrum.

Relatiebeheerder Diagnostiek

Ageeth Vollaard

+31622197492 a.vollaard@reinier-mdc.nl ageeth-vollaard-08027a3b/

Regio Delft

Ageeth Vollaard

Relatiebeheerder Diagnostiek

Anne Mieke Franken

+31612804909 a.franken@rdgg.nl

Regio Amsterdam

Anne Mieke Franken

Relatiebeheerder Diagnostiek

Hester Folmer

+31 622849118 h.folmer@reinier-mdc.nl hester-folmer-02b786172/

Regio Utrecht

Hester Folmer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Karin Brouwer

+31645760871 karin.brouwer@reinier-mdc.nl karin-brouwer-08801a1b/

Regio Noord-Holland

Karin Brouwer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Maaike Middeldorp

0682580682 m.middeldorp@reinier-mdc.nl maaikemiddeldorp/

Regio Zoetermeer

Maaike Middeldorp - Regiocoƶrdinator Diagnostiek Zoetermeer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Marjolein van der Pols

+31620420480 m.vanderpols@reinier-mdc.nl marjolein-van-der-pols-1017a418a/

Regio Rotterdam

Marjolein van der Pols

Relatiebeheerder Diagnostiek

Simone Prakken

+31630078440 s.prakken@reinier-mdc.nl simoneprakken/

Regio Den Haag

Simone Prakken

Relatiebeheerder Diagnostiek

Tanja Tummers

+31 31630078175 t.tummers@reinier-mdc.nl tanja-tummers-793680134/

Regio Limburg

Tanja Tummers

Relatiebeheerder Diagnostiek

Tonny Monsanto

+31644954623 t.monsanto@reinier-mdc.nl tonny-monsanto-a9536479/

Regio Zeeland / Brabant

Tonny Monsanto

Relatiebeheerder Diagnostiek

John van Bergen

+31630589142 j.vanbergen@reinier-mdc.nl

Servicemedewerker regio Rijnmond

John van Bergen - servicemedewerker

Relatiebeheerder Diagnostiek

Justin Spiessens

+31657431073 j.spiessens@reinier-mdc.nl justin-spiessens-88b3353a/

Servicemedewerker regio Noord-Holland en Utrecht

Justin Spiessens

Relatiebeheerder Diagnostiek

Markus Starreveld

+31 6 30 54 30 31 m.starreveld@reinier-mdc.nl markus-starreveld-b6b9b3161

Servicemedewerker regio Limburg en Brabant

Markus Starreveld

Algemene vraag?

Heeft u een algemene vraag voor ons team Relatiebeheerders Diagnostiek? Dan kunt u mailen naar: regiosupport@reinier-mdc.nl