Uw contactpersonen

Klant Contact Centrum

T: 088 260 4000

Ons Klant Contact Centrum is uw vaste aanspreekpunt. U kunt hier terecht met:

  • algemene vragen;
  • vragen over het ophalen van materiaal;
  • opvragen van een uitslag;
  • doorverbinden naar de juiste (laboratorium)specialist of contactpersoon.

Onze collega’s van het Klant Contact Centrum zijn op maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:00 uur telefonisch bereikbaar.
Belt u na 17:00 uur? Dan wordt u doorverbonden naar de centrale van het Reinier de Graaf ziekenhuis. Zij verbinden u, indien noodzakelijk, door naar de juiste contactpersoon.

Uw Relatiebeheerder

Voor al uw vragen rondom de RHMDC-dienstverlening, het dienstenpakket, onze service en nieuwe samenwerkingen kunt u rechtstreeks contact opnemen met uw Relatiebeheerder Diagnostiek. U vindt de telefoonnummers onderaan deze pagina.

Wie is mijn Relatiebeheerder bij RHMDC?

Nadat u bent ingelogd ziet u wie uw aanspreekpunt is. Heeft u geen inloggegevens maar wilt u wel contact opnemen met uw Relatiebeheerder? Neem dan per mail contact met ons op of bel ons Klant Contact Centrum, we verwijzen u graag door.

Heeft u een klacht?

Mocht het voorkomen dat u niet tevreden bent over onze producten, diensten of service, neem dan contact op met uw Relatiebeheerder Diagnostiek. Zij zoeken graag met u naar een oplossing.

Vakspecialisten

U kunt uitslagen opvragen bij ons Klant Contact Centrum. Zij zijn op maandag t/m vrijdag van 08:00 t/m 17:00 uur bereikbaar. Onze vakspecialisten zijn bereikbaar voor:

  • vakinhoudelijke vragen en overleg;
  • de interpretatie van uitslagen.

Heeft u een vraag aan onze laboratoriumspecialisten bui­ten de ope­nings­tij­den van de afde­lin­gen? Dan kunt u via het Klant Contact Centrum contact opnemen. De centrale van het Reinier de Graaf ver­bin­dt u door naar de dienst­doen­de laboratoriumspecialist.

U vindt de telefoonnummers van de vakspecialisten onderaan de pagina nadat u bent ingelogd.

Relatiebeheerder Diagnostiek

Ageeth Vollaard

+31622197492 a.vollaard@reinier-mdc.nl ageeth-vollaard-08027a3b/

Regio Delft

Ageeth Vollaard

Relatiebeheerder Diagnostiek

Anne Mieke Franken

+31612804909 a.franken@rdgg.nl

Regio Amsterdam

Anne Mieke Franken

Relatiebeheerder Diagnostiek

Hester Folmer

+31 622849118 h.folmer@reinier-mdc.nl hester-folmer-02b786172/

Regio Utrecht

Hester Folmer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Karin Brouwer

+31645760871 karin.brouwer@reinier-mdc.nl karin-brouwer-08801a1b/

Regio Noord-Holland

Karin Brouwer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Maaike Middeldorp

+31682580682 m.middeldorp@reinier-mdc.nl maaikemiddeldorp/

Regio Zoetermeer

Maaike Middeldorp - Regiocoördinator Diagnostiek Zoetermeer

Relatiebeheerder Diagnostiek

Marjolein van der Pols

+31620420480 m.vanderpols@reinier-mdc.nl marjolein-van-der-pols-1017a418a/

Regio Rotterdam

Marjolein van der Pols

Relatiebeheerder Diagnostiek

Simone Prakken

+31630078440 s.prakken@reinier-mdc.nl simoneprakken/

Regio Den Haag

Simone Prakken

Relatiebeheerder Diagnostiek

Tanja Tummers

+31630078175 t.tummers@reinier-mdc.nl tanja-tummers-793680134/

Regio Limburg

Tanja Tummers

Relatiebeheerder Diagnostiek

Tonny Monsanto

+31644954623 t.monsanto@reinier-mdc.nl tonny-monsanto-a9536479/

Regio Zeeland / Brabant

Tonny Monsanto

Relatiebeheerder Diagnostiek

John van Bergen

+31630589142 j.vanbergen@reinier-mdc.nl

Servicemedewerker regio Rijnmond

John van Bergen - servicemedewerker

Relatiebeheerder Diagnostiek

Justin Spiessens

+31657431073 j.spiessens@reinier-mdc.nl justin-spiessens-88b3353a/

Servicemedewerker regio Noord-Holland en Utrecht

Justin Spiessens

Relatiebeheerder Diagnostiek

Markus Starreveld

+31 6 30 54 30 31 m.starreveld@reinier-mdc.nl markus-starreveld-b6b9b3161

Servicemedewerker regio Limburg en Brabant

Markus Starreveld

Algemene vraag?

Heeft u een algemene vraag voor ons team Relatiebeheerders Diagnostiek? Dan kunt u mailen naar: regiosupport@reinier-mdc.nl